Jump to content
Pūcēns

Par mums

Recommended Posts

MAGP.LV 

 

Labdien!

  Esmu nolēmis pastāstīt par šo projektu un kas te īsti notiek. Šo projektu kā daudz kur var pamanīt sauc "MAGP.LV", jeb MA (lai paliek noslēpums) Gaming Project. Šis projekts jau top kopš 2018. gada janvāra. Sākumā viss notika raiti un ātri, bet parādoties vasarai, projekta attīstīšanās ātrums samazinājās, pat praktiski apstājās. Šis projekts ir centrēts vairāk uz SA:MP serveri, bet ir ieplānots arī "Farming simulator" un "Minecraft" serveri.

  Pirms pāris nedēļām, augustā, es atsāku veidot un uzlabot visu kas te ir, tiku atpakaļ pie mūsu servera failiem. Tagad cenšos katras brīvdienas vai kad ir brīvs laiks, taisīt un uzlabot serveri, lai Jūs beidzot spētu redzēt, kas šeit par brīnumiem ir.

  Projekta galvenais mērķis ir iegūt kaut kādu popularitāti vai patstāvīgus spēlētājus kā arī, ļaut jauniem jauniešiem sadraudzēties ar citiem un kļūt par draugiem vai spēļu biedriem...

 

Serverim ir divi Īpašnieki, precīzāk viens Īpašnieks un viena Īpašniece, bet lielāko daļu dara Īpašnieks un idejas dod mums Īpašniece. Nesen atkal pievienojām iespēju Jums nobalsot par mums, lai mēs spētu atrast jaunus un dzīvespriecīgus cilvēkus, kas spētu kopā ar visiem spēlēt šo interesanto projektu.

- Balsošana atrodas zem visa satura, mājas lapas kājenē.

 

Neoficiālais atvēršanas laiks varētu būt 20.09 - 20.10.2018. Centīsimies pēc iespējas ātrāk.

  

 

Ar cieņu, MAGP.LV administrācija.

Izplatīt šo publikāciju


Link to post
Izplatīt citās vietnēs
Viesis
Šī tēma tagad ir aizslēgta turpmākajām atbildēm.

×