Jump to content

Pūcēns

Īpašnieks
 • Saturu skaits

  11
 • Pievienojās

 • Pēdējo reizi redzēts

 • Dienas laimēja

  3
 • Time Online

  176d 9h 11m 27s

Pūcēns pēdējo reizi laimēja 19 Janvārī

Pūcēns bija vispopulārākais saturs!

Kopienas reputācija

4 Neutral

2 sekotāji

Nesenie profila apmeklētāji

Neseno apmeklētāju bloks ir atspējots un netiek rādīts citiem lietotājiem.

 1. Pūcēns

  Iezmantosim iespeju

  MAGP.LV Labdien! Mēs ar lielu bēdu sajūtu, gribam paziņot, ka SA:MP/FS un Minecraft servera attīstība notiek ļoti lēni, drīzumā tiks meklēti palīgi Minecraft servera veidošanā. Bet tas ir ieplānots uz nākošo mēnesi vai šī mēneša vidū (decembris). Lai veicinātu SA:MP servera aktivitāti un izmantotu SA:MP serveri, mēs varētu piedāvāt izveidot pagaidu serveri, kas darbosies uz laiku, kamēr netiks izveidots mūsu iecerētais un interesantais RolePlay spēles. Mēs varam piedāvāt šādus pagaidu veidus: 1) SA:MP RolePlay - kādu internetā tiespējamu "newmode" gamemode. 2) SA:MP FreeRoom 3) SA:MP Cops&Robers 4) SA:MP Truckers
 2. Pūcēns

  Jūsu palīdzība!!

  Vēršos pēc palīdzības, priekš izvēles. Dotajā mirklī man ir divas izvēles, kur novietot mūsu Slimnīcu, pati Slimnīcas sistēma ir gatava + interjera mapings, bet ir vajadzīga vieta. Abas veitas atrodas Los Santos. (1) (2) Ja jums ir kādas citas idejas, kur varētu novietot slimnīcu ar visiem transportiem, tad lūdzu rakstiet, mēs izskatīsim un izvēlēsimies labāko.
 3. Pūcēns

  Discord.GG

  Esam uz jautājuma zīmes vai vēlamies veidot Discord.gg kopienu/grupu, būtu labi, ja Jūs palīdzētu mums izlemt.
 4. Pūcēns

  Par mums

  MAGP.LV Labdien! Esmu nolēmis pastāstīt par šo projektu un kas te īsti notiek. Šo projektu kā daudz kur var pamanīt sauc "MAGP.LV", jeb MA (lai paliek noslēpums) Gaming Project. Šis projekts jau top kopš 2018. gada janvāra. Sākumā viss notika raiti un ātri, bet parādoties vasarai, projekta attīstīšanās ātrums samazinājās, pat praktiski apstājās. Šis projekts ir centrēts vairāk uz SA:MP serveri, bet ir ieplānots arī "Farming simulator" un "Minecraft" serveri. Pirms pāris nedēļām, augustā, es atsāku veidot un uzlabot visu kas te ir, tiku atpakaļ pie mūsu servera failiem. Tagad cenšos katras brīvdienas vai kad ir brīvs laiks, taisīt un uzlabot serveri, lai Jūs beidzot spētu redzēt, kas šeit par brīnumiem ir. Projekta galvenais mērķis ir iegūt kaut kādu popularitāti vai patstāvīgus spēlētājus kā arī, ļaut jauniem jauniešiem sadraudzēties ar citiem un kļūt par draugiem vai spēļu biedriem... Serverim ir divi Īpašnieki, precīzāk viens Īpašnieks un viena Īpašniece, bet lielāko daļu dara Īpašnieks un idejas dod mums Īpašniece. Nesen atkal pievienojām iespēju Jums nobalsot par mums, lai mēs spētu atrast jaunus un dzīvespriecīgus cilvēkus, kas spētu kopā ar visiem spēlēt šo interesanto projektu. - Balsošana atrodas zem visa satura, mājas lapas kājenē. Neoficiālais atvēršanas laiks varētu būt 20.09 - 20.10.2018. Centīsimies pēc iespējas ātrāk. Ar cieņu, MAGP.LV administrācija.
 5. Pūcēns

  Mūsu pieejamie amati

  MAGP.LV Esmu sācis pieņemt un meklēt pāris foruma grupas, lai tiktu pieskatīta šī mājaslapa kamēr es neesmu. Pieteikumi būs atrodami pieteikumu sadaļā. Mums ir pieejami pāris mājaslapas statusi, bet, lai tiktu pie šiem statusiem ir jābūt uzrakstītai pieteikuma anketai, mūsu mājaslapā. Katrs no šiem statusiem ir atbildīgs un pieprasa savu laiku arī mūsu mājas lapā. Katram no šiem statusiem būs jāklausa Īpašnieku un nedrīkst pārkāpt noteikumus, kuri Jums tiks doti. Pieejamās MAGP.LV mājaslapas vakances: Mājas lapas moderators - 2 / 2 Mājas lapas konkursu rīkotājs (balvas un konkursi ir jāorganizē kopā ar projekta īpašnieku) - 0 / 2 Mājas lapas ideju ķērājs - 0 / 1 Katra no šīm vakancēm ir pieejama mūsu mājas lapā, ja jums ir vēlēšanās un ir viss nepieciešamais, tad gaidīsim Jūsu pieteikumus . Ar cieņu MAGP.LV administrācija.
 6. Pūcēns

  SA:MP serveris #2

  Nu ko, esmu nedaudz piestrādājis atkal pie servera, šoreiz Jūs arī redzēsiet ko..., piedodiet par neērtībā, bet serveris vēl ir tikai tapšanas stadijā, tāpēc cenšos pēc iespējas ātrāk visu darīt jums patīkamu un interesantu. Esam pārveidojuši spidometru, kas tagad ir daudz ērtāks un vieglāk pamanāms, atrodas kreisajā pusē, blakus navigācijai. - Spidometrs ir aprīkots ar 3 veidu informācijām: 1) Ciparu spidometrs; 2) Transporta degviela; 3) Ātruma spidometrs, kas norāda jūs drošo vai vidējo ātrumu. Baltā krāsa ir neitrāls, tā tad, Jūs esat stāvoša vai ļoti lēni kustaties 0-5 KM/H. Zaļā krāsa, Jūs esat ar mierīgu ātrumu, kas neapdraud Jūsu drošību, bet sarkanā krāsa, Jūs jau pārsniedzat atļauto ātrumu un apdraudat Jūsu un Jūsu pasažieru drošību. Salabots maksimālais automašīnu/sporta automašīnu ātrums ir 125 KM/H, bet motocikliem 115 KM/H (ar "bugošanu"). Pievienots jauns dialogs. Tik līdz Jūs iekāpsiet transportlīdzeklī un nospiedīsiet pogu "2", Jums izleks dialogs, kurā Jums būs norādīts: 1) Motora stāvoklis (Ieslēgts / Izslēgts); 2) Lukturu stāvoklis (Ieslēgts / Izslēgts); 3) Kapota stāvoklis, ja transportam tāds ir (Aizvērts / Atvērts); 4) Bagāžnieka stāvoklis, ja transportam tāds ir (Aizvērts / Atvērts); 5) Cik jums ir degviela; 6) Kāds jums ir paša transporta stāvoklis. Esam uzlabojuši transportlīdzekļu un citu tiesību sistēmu kā arī izveidojuši ko interesantu, lai tiktu izmantota San Andreas lielākā mapes daļa. - Pievienotas ir vairākas "autoskolas", jeb vietas, kur Jūs varat iegūt savas tiesības vadīt šo transportu. 1) Auto skola, šeit Jūs varat iegūt tikai auto tiesības, atrodas Los Santos pilsētā, netālu no Valsts Domes 2) Pievienota ir Moto skola, šeit Jūs varat iegūt tikai moto tiesības, atrodas Las Venturas pilsētā. 3) Lidošanas skola, šeit Jūs varēsiet iegūt lidošanas tiesības, priekš helikopteriem vai lidmašīnām, atrodas Las Venturas piepilsētā. 4) Kuģu skola, šeit Jūs varēsiet iegūt tiesības priekš ūdens transportiem, atrodas Las Venturas piepilsētā Katrām tiesībām ir noteikts laiks, vienas ir uz 24 stundām, bet citas var būt uz nedēļu vai vairāk, līdz ko tiesībām beidzās termiņš, Jūs tiksiet paziņots un Jums būs jākārto pa jaunam. Tas ir arī pagaidām viss, ko vēlējos Jums parādīt, drīzumā būs pilns organizāciju saraksts, kurās Jūs varēsiet pieteikties un līdz ko serveris atvērsies, varēsiet saņemt savu Līderi. Nepateikšu noteiktu laiku, kad būs atvērts, bet šajā mēnesī viss tiks iespringts un centīšos pēc iespējas ātrāk visu salabot un izveidot! Ar cieņu MAGP.LV administrācija!
 7. Pūcēns

  SA:MP serveris

  MAGP.LV Labdien/Labvakar (katram sanāk lasīt, kad viņš var ) Esmu beidzot saņēmies kaut ko darīt līdz galam, savādāk tik solu, tik solu, bet nekas neiznāk. Beidzot ir izveidots skaidrs, saprotams - reģistrācijas dialogs ar viegliem paskaidrojumiem stiprākas paroles izveidei. - Paroles drošība arī strādā iekš datubāzes, ne es kā Īpašnieks, ne ari kāds mazs parazīts, jeb "hakeris", kas gribēs iegūt Jūsu paroli to nespēs izdarīt, jo Jūsu parole tiks nošifrēta kodā, kas pat man, kā projekta Īpašniekam būs grūti atšifrēt (katram ir savs unikālais kods); Jums obligāti būs jānorāda savs ē-pasts, lai Jūsu spēles tēla "profila", aizmiršanas vai paroles aizmiršanas gadījumā varam viņu atrast un novērst Jūsu problēmu; Mēs esam sataisījuši daudzu, latviešu projektu problēmu... Ja Jūs uzaicināja kāds no Jūsu draugiem, kas jau spēlē šo serveri, tad Jūs varat norādīt viņa spēles tēla Vārdu, Uzvārdu (Piem. - Ainars_Kartupelis). Līdz ko Jūs sasniegsiet ceturto spēles līmeni/score, viņam tiks iedota dāvana no servera, 50-500 tūkstošiem naudā. Naudas summas iznākums ir attiecīgs no uzaicināto draugu skaita. Tas notiek automātiski un nav jāgaida vai kādam jāziņo; Parasti daudzos latviešu projektos ir jāizvēlas savs spēles tēla izskats, tad mums tas ir pārveidots savādāk. Katram spēlētājam ir dots savs unikālais izskats, kas nav citam, šī servera spēlētājam ( uz doto mirkli šī sistēma nedaudz pieklibo, bieži gadās, ka ir vienādi skini, bet tas ar laiku tiks labots...). Drīzumā tiks pievienotas daudz un dažādas jaunas funkcijas, lietas, kas drīz jau, pavisam drīz, ļaus Jums uzsākt spēlēšanu mūsu projektā. Ar cieņu MAGP.LV administrācija.
×