www.magp.lv

AinarOnkulis

Owner

Feed

There are no wall posts here yet.

About

Registered:
about 1 month ago
Last Seen:
about 1 month ago
Profile Views:
23
This user has not added any about fields yet.

Latest Posts

about 1 month ago
About us (LAT)

MAGP.LV LOGO

Sveiki jaunie fourma lietotāji! Nedaudz pastāstīšu par šo projektu un kādi plāni ir turpmākajam laikam. Es esmu šī projekta galvenais un vienīgais īpašnieks, tāpēc, ja ir kādas problēmas sakarā ar serveru vai mājas lapas gaitu, ir jāsaka man, nevis kādam citam. Projekts dotajā mirklī ir balstīts tikai uz MineCraft serveriem, Faction un SkyBlock. ja būs vajadzība, tad palielināsim serveru skaitu un to darbības veidus. Kā jau daudzi zin, šis viss jau sākas kopš 2018. gada, janvāra, sākās ar SA:MP serveri, kuru es veidoju, bet tā arī neizveidoju, jo nav praktiski nekam laika. Tāpēc nolēmu izveidot MineCraft serveri, kurā viss notiek elementārāk un ērtāk gan sev, gan citiem. MineCraft projekts ir aktīvs kopš 2019. gada 1. augusta. Un doma ir atīstīties gan Latvijas serveru starpā, gan ārzemju. Tā tad angļu valodā runājošie tiks arī lēnām iesaistīti un aicināti spēlēt. Faction serveris ir balstīts uz "Oldschool", bet to mēs pilnveidojām pēc spēlētāju ieteikumiem un mūsdienu modernizācijām, pievienojot, Crate / KotH / CoinFlipper / Silk Touch spawner maining. Ir iespējams iegūt 4 uzlabotus statusus, tā tad "VIPUS":

Fly - Spēlētājam piedāvā iespēju lidot un pārvietoties ātrāk nekā doties ar kājām, pa pasauli;
VIP - Spēlētājiem ir iespēja jau iegūt grupas "/KITS" un 100% ar Silk Touch noburtiem rīkiem, izrakt "SPAWNERS";
VIP+ - Advancētāks iepriekšējās grupas brālis, labāki "/kits", iespēja uz papildus komandām un vairāk iespējām;
Legend - Mēs uzskatām par labāko grupu, pieejama iespēja lidot, iegūt sev labas mantas, uzspridzināt spawnerus un tos iegūt.

Frakciju serverim ir sezonu sistēma, tā tad par katru sezonu ir iespējams iegūt rēalu naudu, spēlējot parastu spēlīti. Sezona ilgst 3 mēnešus un pirmās sezonas galvu fonds ir 100 Eiro PAYPAL. Par katru mēnesi tiks izsniegts minimālais balvu fonds līdz 25 eiro, par labāko frakciju "/F TOP" sarakstā. Tas varētu skanēt maldīgi, bet kopīgi mēs to organizējam un piepildīsim to, kam grūti ir ticēt. SkyBlock arī mums ir sezonu serveris, bet tam nav izveidots balvu fonds, kurā varēs iegūt naudas balvas. 

Savu pirmo sezonu, abi serveri tiks pilnveidoti un uzlaboti, patīkamākai spēlēšani un ar lielāku intrigu, gaidot uzvarētājus! Ja jums ir kādi ieteikumi, kurus gribētu redzēt kāda no serveriem, droši varat rakstīt Ietiekumu sadaļā.

Ar cieņu, Ainārs (MAGP.LV STAFF).


Online Users

There are no users online.
Total online users: 0

Latest Posts

AinarOnkulis
About us (LAT) AinarOnkulis · about 1 month ago